Indywidualne monitorowanie butli

Najważniejsze fakty o systemie Linde ICC™

Nowy system indywidualnego monitorowania butli ICC (Individual Cylinder Control) daje możliwość profesjonalnego podejścia do tematu zarządzania parkiem butlowym poprzez monitorowanie konkretnych ruchów butlowych, dając możliwość oszczędności czasu i pieniędzy użytkownika. 

Istotą systemu jest wyposażenie butli w unikalny kod kreskowy. Przy każdym ruchu butli przez punkt skanowania, jej kod jest odczytywany, co pozwala na prowadzenie prawidłowej ewidencji butlowej. Dzięki temu, ustalenie jakie konkretne butle są aktualnie dzierżawione przez klienta staje się prostsze, co w konsekwencji pomaga zrozumieć faktury czynszowe. 

Nawet w przypadku, kiedy kod kreskowy z jakiegoś powodu nie będzie możliwy do odczytania, na butli znajduje się informacja pozwalająca zidentyfikować taką butlę. Jak tylko butla znajdzie się w zakładzie produkcyjnym Linde, zwrot zostanie zaksięgowany na koncie butlowym właściwego klienta, który ją pobrał. Taka butla zostanie ponownie oznaczona nowym kodem kreskowym.

Jedynym obowiązkiem klienta pozostaje bezpieczne składowanie i użytkowanie dzierżawionych butli oraz zwrot pobranych butli do Linde.Więcej informacji:

Masz pytanie? Chcesz złożyć zamówienie?