Zamawiaj online

Szybko i wygodnie!

Zarejestruj konto w sklepie internetowym Linde. Konto online to wiele wygodnych opcji, które w znaczący sposób ułatwią pracę i pozwolą zaoszczędzić czas.

Zamówienia:

Zamówienia w Linde nigdy nie były łatwiejsze. Możesz zamawiać wybierając produkty z katalogu lub szybko powtórzyć zamówienie na podstawie ostatnich zamówień, z listy najczęściej zamawianych produktów, z listy ulubionych lub nawet na podstawie stanów butlowych. 

Nie musisz zapisywać w kalendarzu przypomnienia o złożeniu zamówienia, możesz ustawić takie przypomnienie w portalu i w wybranym terminie dostaniesz wiadomość e-mail. 

Moje Konto:

Najważniejsze dostępne opcje to przegląd zamówień, dostaw, oraz powiązanych z nimi dokumentów; dostępne do pobrania kopie dokumentów, faktur i dowodów dostaw; przegląd stanów butlowych z możliwością pobierania raportów. 

Katalog produktów:

Katalog produktów zawiera większość oferowanych przez Linde gazów w butlach. Znajdziesz tu podstawowe informacje o produktach i asortyment dostępnych opakowań. Z katalogu masz łatwy dostęp do kart charakterystyki i specyfikacji produktów. 


Zarejestruj się teraz


Masz pytanie? Chcesz złożyć zamówienie?